פיתוח אפליקציות לחלונות 10 ו-Windows Phone

אדוורנייס תוכנה מתמחה באפיון, עיצוב UI/UX ופיתוח אפליקציות נייטיב בסביבת חלונות 10 ומשחקים לרשת XBox live. פיתוח 360 מאפשר לנו לספק פתרונות מלאים לעסק שלך אשר יאפשרו לך לנהל את הארגון שלך מכל מקום בעולם, מכל מכשיר 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. פיתוח 360 בסביבת מייקרוסופט מאפשר פיתוח בריבוי מסכים ומכשירים כך שהניהול הארגוני יתחבר לתוכנה חלונאית במחשבים שולחניים או ניידים, טאבלטים או סמארטפונים.

חלונות 10 פיתוח תשתית במחזוריות מלאה

פיתוח אפליקציות

אדוורנייס מספקת פיתוח יישומים בהתאמה אישית עבור התקנים ניידים מבוססי Windows וטאבלטים, המסוגלים להתפתח יחד עם העסק שלך. אנו מעצבים יישומים מתקדמים הנהנים מחידושי מערכת ההפעלה העדכנית ביותר, וכוללים Cortana, Continuum.

אבטחת איכות

הפיתוח כולל מהנדסי Windows ייעודיים, צוות ה- QA שלנו מבטיח ביצועים גבוהים ואבטחת תחזוקה של היישום המקורי. כמו כן אנו לוקחים בחשבון את המאפיינים הייחודיים הגלומים ל- Windows: אנו מבצעים אריחי חיים ובדיקות Cortana, בדיקות רזולוציה עבור אפליקציות תומכות Continuum ובדיקת דרישות Windows Store.

עיצוב ממשק משתמש

בהשראת הנחיות ה-UI/UX של Windows, אנו בונים עיצובים תכליתיים על מנת למזער את הסחת הדעת של משתמשים ולספק אינטראקציות ששומרות אותם בשליטה, לקדם ניווט קל, ובסופו של דבר להביא יישומים לחיים ולהפוך את החוויה המתאימנה למערכת האקולוגית של חלונות.

מעבר ל-Windows10

אנו נספק לך הזדמנות לשדרג את היישומים הקיימים ל- Windows 10 ולחשוף את הפוטנציאל ואת מלוא היתרונות של התכונות החדשות המובנות שחלונות 10 מספקת. אנחנו יכולים לשמור על הפריסה הנוכחית שלך ללא פגע, ולשלב אותו עם רכיבי GUI, או לשפץ הממשק שלך, כך שיתאים למגמות העיצוב העדכניים.

סביבת פיתוח אמינה, מאובטחת ויציבה

פתרונות ענן

Amazon AWS
Google Cloud Platform
Microsoft Azure
MBaaS platforms

טכנולוגית צד שרת

Microsoft.NET
JAVA
Node.JS

ארכיטקטורה

Microservices architecture
SOAP
REST API/JSON
WebApi2

פיתוחי תוכנה בשירותי Azure

באדוורנייס אנו יודעים לנצל את מלוא היכולות האדירות של פלטפורמת Microsoft Azure בענן וכך ליצור סביבה מרובת משתמשים המסוגלים להתחבר לענן מכל מקום בעולם, לשלוח ולקבל התראות בתוך הארגון ולהציג מערכת ניהול תוכן שימושית וידידותית המותאמת אישית לארגון בשפת C# או NodeJS

חיבור משתמשים בארגון
סינכרון מידע באופן לא מקוון
שידור התראות והודעות
טרנזקציה מלאה לריבוי משתמשים

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.