פיתוח אפליקציות לכל פלטפורמה שתבחר

באדוורנייס תמצא את פתרונות הפיתוח המתקדמים ביותר עבור האפליקצייה שלך. אנו מפתחים אפליקציות ומשחקים למובייל בכל פלטפורמה שתבחר ולכל מכשיר

אבני יסוד בפיתוח למובייל

אבטחה

אנחנו מקטינים סיכוני אבטחה אפשריים על ידי ביצוע נהלי אבטחה מומלצים ותקני תעשייה כבר מן השלבים המוקדמים של פיתוח האפליקציה.

פעולה הדדית

אנו מספקים פתרונות ניידות המסוגלים להתחבר לתשתיות קיימות, תוך ניצול APIs שונים, מחברי נתונים ופרוטוקולי תקשורת.

חוויית משתמש

אנו מאמצים גישה ממוקדת למשתמשים כדי ליצור את החוויה הניידת האופטימלית והעקבית הטובה ביותר לשימוש במובייל.

ביצועים

אנו מעניקים תשומת לב מיוחדת כדי למקסם את ביצועי הניידות על ידי תכנון זמני טעינה, יצירת סביבות צד שרת אופטימליות וחוויית משתמש

פיתוח Frontend

אנו רותמים את העוצמה של טכנולוגיות חדישות כדי לספק פתרונות אפליקטיביים, היברידיים או Cross-Platform בשילוב ממשקי משתמש אשר תופסים את העין ומאפשרים לך לשים את העסק בכף היד שלך.

פיתוח Backend

אנו מנתחים לוגיקת תוכנה פנימית ועוטפים את הנתונים והתהליכים שלך לתוך פתרון צד שרת מאובטח הערוך לצמיחה כך שיוכל להתפתח יחד עם העסק שלך ולפעול ביעילות רבה יותר.

חיבור יישומים

אנו חושבים מראש על חיבור יישומים (תווכה) כדי להקל על השילוב של ניידות לתוך הסביבה הקיימת שלך על ידי מתן מסגרת עקבית, מערך מקיף של שירותים עבור מגוון רחב של יישומים ומקורות מידע.

טכנולוגיות וסביבות פיתוח

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.