פיתוח בסביבת Microsoft.NET

אדוורנייס מספקת פתרונות .NET אמינים כדי לספק את המטרות והצרכים של העסק שלך בלי לשים לב לגודל שלה. אנו מספקים שירותי פיתוח .NET במחזוריות מלאה על ידי מינוף המומחיות שלנו באספקת ביצועים גבוהים, יישומים ומוצרי תוכנה מונחים תהליך אינטרנט, ענן ונייד.

טכנולוגיות פיתוח

מוצרים

Office 365
BizTalk
Azure
Exchange Server
MS Dynamics
SharePoint

ממשק משתמש

ASP.NET AJAX CT
DevExpress
Infragistics
Telerik

אבטחה

HTTPS/SSL
NTLM
X.509
SSO
Encryption
Kerberos
Auditing
Logging

שירותי ווב

OData
SOAP
JSON
REST
ASP.NET Web Services
WCF Data Services
WCF Services

אפליקציות ווב

ASP.NET Dynamic Data
ASP.NET AJAX
ASP.NET MVC
ASP.NET

דטה

SQL Server Compact
SQL Server
dotConnect
MongoDB
Oracle
MySQL
OLE DB

פיתוח בסביבת ענן

אנו מפתחים יישומים מרובי שכבות הנפרסים בקלות מדורגת לענן. בין אם הפרויקט שלכם הוא פורטל אינטרנט או יישום אינטרנט הדורשים נפחי תעבורה גבוהים, אנו מציעים אפשרויות רבות של הפעלת הפתרון שלך כמעט על כל .NET PaaS בחוץ או יכולים לאפשר סביבת ענן היברידית בדרישת תרחישים כדי לתת לעסק שלך גמישות רבה יותר ואפשרויות פריסת נתונים נוספות.

Microsoft Azure

Amazon EC2

IBM Bluemix

בואו לגלות את הפונטנציאל של אופיס 365 ומייקרוסופט דיינמיק

אנו מפתחים פתרונות מותאמים אישית המבוססים על Office 365 & Microsoft Dynamics שיסייעו לך לאסוף, לגלות, לשנות ולנתח נתונים כדי לקבל החלטות מושכלות, אשר מיושרים עם היעדים העסקיים שלך.

Microsoft Dynamics

אנו ממנפים את Microsoft Dynamics בענן כדי לספק פתרונות מותאמים אישית המסייעים לעסקים בניהול הפניות וההזדמנויות באמצעות מערך המכירות. אנו מספקים תווכה (פיתוח והרצה של יישומים מורכבים ומבוזרים) הגמישה מספיק כדי לייעל את התהליכים העסקיים שלך ולאפשר תקשורת A2A / B2B.

Microsoft Office 365

אנו מפתחים יישומים מותאמים אישית לאופיס 365. יישומים העונים לכל צרכי הפעילות העסקית שלך. אנחנו מאפשרים גם להתחבר לפתרונות הקיימים שלך בכל הקשור למערכות צד שלישי או בסביבה ארגונית כדי לספק גישה כלל ארגונית לכל מקור נתונים.

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.