פיתוח בסביבת ענן Cloud

יש לנו כשרון ייחודי ליצירת פתרונות ענן מבוססים וחזקים המתמזגים עם עיצובים יצירתיים. אדוורנייס מספקת שירותי end-to-end עבור רעיונות ענן חדשים או יישומים קיימים מכל סוג שהוא.

Microsoft Azure

Amazon EC2

IBM Bluemix

מודלים ממוחשבים

Software-as-a-Service

אנו מפתחים יישומי SaaS אשר חולקות תשתית אחת משותפת codebase ומותאמת לכל סוגי המכשירים. אנו מאפשרים גישה ליישום שלך ואת תפקידיו כשירות מבוסס אינטרנט, המאפשר לך לחדש במהירות את קנה המידה ללא הגבלת זמן כדי לענות על דרישת הלקוחות.

Platform-as-a-Service

אנו פונים ל- PaaS על מנת לספק יישומים מותאמים אישית אשר הנם בלתי תלויים בפלטפורמה ספציפית. אדוורנייס ממנפת את הארכיטקטורה הפתוחה של PaaS לאפשר אינטגרציה עם יישומים מדור קודם ויכולת פעולה הדדית לאלה הפועלים בסביבות IT מעורבות.

היתרונות שהופכים את העסק שלך ליציב
מודלים בפריסה גמישה

באדוונייס אנו מאמינים כי ענן הופך למוצר נורמלי חדש במהירות. לאור זאת אנו מציעים מודלים גמישים באמצעות צד שלישי או פלטפורמות ענן פרטיות, כך אתה מקבל תוצאות מהירות יותר בשל תשתית זמינה וקבלת יתרון תחרותי המתאים לצרכים העסקיים שלך. אנו מספקים מעבר בטוח, חלקה ומהיר של היישומים שלך לענן, שינוי הקוד של תוכנות קיימות ויישום מחברי אינטגרציית נתונים שבו נסיבות מחייבות זאת. באדוורנייס מומחים להעברת שרתים, מסדי נתונים ויישומים לענן, כך שאתה יכול במהירות ובאופן חלק לנצל מדרגיות, חיסכון בעלויות וגמישות של מחשוב ענן.

פרטית

פתרונות מבוססי ענן על תשתית ענן פרטית בתוך ההגבלות הפיסיים של החברה בתרחישים שבם אתה צריך להתאים את הביטחון. אדוורנייס מסייעת לעסקים להשיג את היתרונות של ארכיטקטורת ענן מבלי לוותר על שליטה מלאה ושמירה מרוכזת של נתונים משלך.

הייברידית

פתרונות היברידיים מבוססי ענן אשר בנויים בקנה מידה מתוך הענן הפרטי שלך אל ענן ציבורי השומר על כל ההיבט העסקי שלך בסביבה היעילה ביותר האפשרית.

ציבורית

אדוורנייס כוללת יישומים מותאמים אישית, אשר בנויים בכוונה לרוץ על עננים ציבוריים. הפתרונות שלנו מאפשרים להינות מיתרונות לגדול ולהשיג את רמת היעילות הגדולה ביותר עם מדרגיות לפי דרישה.

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.