פיתוח אפליקציות ל Google Android

אדוורנייס בונה אפליקציות לפלטפורמת אנדרואיד המותאמות אישית משלב האפיון ועד להעלאת האפליקציה לחנות ומנצלת את כל התכונות שהופכות את אנדרואיד לפלטפורמת הניידים הפופולריים ביותר בעולם.

אפליקציות אנדרואיד פיתוח תשתית במחזוריות מלאה

פיתוח אפליקציות

אנו מספקים יישומים בהתאמה אישית עבור מכשירים ניידים וטאבלטים מבוססי אנדרואיד, ומביאים ערך רב עבור האסטרטגיה העסקית שלך באמצעות הרחבת הטווח שלה ליותר ממיליארד מכשירים פעילים בשוק האפליקציות.

אבטחת איכות

ספריית תמיכת בדיקות אנדרואיד ומגוון רחב של כלי בדיקה של צד שלישי, אנשי ה- QA שלנו משפרים את איכות היישום שלך ומבטיחים שביעות רצון משתמש טובה יותר הכוללת רמת אבטחה 360 והפחתת זמן הפיתוח הנדרש לתיקון ליקויים.

עיצוב ממשק משתמש

בהשראת הנחיות ה-UI/UX של אנדרואיד, אנו בונים עיצובים תכליתיים על מנת למזער את הסחת הדעת של משתמשים ולספק אינטראקציות ששומרות אותם בשליטה, לקדם ניווט קל, ובסופו של דבר להביא יישומים לחיים ולהפוך את החוויה המתאימנה למערכת האקולוגית של Google.

שירות ואחזקה

אנו מבטיחים תפקוד תקין וביצועים טובים הרבה יותר עבור יישומים עבור צרכניים וארגוניים, היכולת שלנו להגיב לשינויים במהירות או לספק שירותי Turn-Key.

סביבת פיתוח אמינה, מאובטחת ויציבה

פתרונות ענן

Amazon AWS
Google Cloud Platform
Microsoft Azure
MBaaS platforms

טכנולוגית צד שרת

Microsoft.NET
JAVA
Node.JS

ארכיטקטורה

Microservices architecture
SOAP
REST API/JSON
WebApi2

אפליקציות "לבישות"

אנו מרחיבים את פלטפורמת Android לדור חדש של התקנים על ידי אספקת יישומי כף יד מותאמים אישית המספקים מידע לפעולה הכולל הודעות מסונכרנות ואפליקציות המסוגלות לגשת למגוון רחב של חיישנים ורכיבי חומרה אחרים.

בריאות וכושר
הודעות טקסט
ניווט ושרותי מיקום
פרודקטיביות עסקית
תשלום אונליין

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.