עיצוב ובניית אתרי אינטרנט

באדוורנייס אנו מתמחים באפיון, עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט קטנים, בינוניים וגדולים בכל דרגות המורכבות. החל מאתר אינטרנט פרטי / עסקי אינפורמטיבי ועד לאתרי אינטרנט מורכבים כמו פורטלים הכוללים מערכות ניהול תוכן, ניהול מדיה דיגיטלית, רשתות חברתיות, פורומים, חדשות, מאגרי מידע וכיו"ב. אנו מפתחים על פי דרישה ובהתאמה מלאה ומבטיחים פתרונות איכותיים, יציבים, מאובטחים ואפשרויות הרחבה עתידיות.

תוכן ואופטימיזציה

לפני הכל, אנו בודקים ומנתחים את התוכן שבאתר / אפליקציה. כיצד ניתן להנגיש אותו בצורה הטובה והברורה ביותר וכיצד לנצל הזדמנויות בולטות לקידום אורגני במנועי החיפוש

חווית משתמש

לפני הפונקציונאליות חשוב לנו שהמשתמשים יהנו מחוויה ואינטואטיביות יוצאת דופן. עיצוב ממשק משתמש נכון יעודד את המשתמשים לאינטראקציה לצד שימוש חוזר.

עיצוב גרפי

צוות העיצוב שלנו יוצר אסתטיקה דיגיטלית הכוללת ייחודית למותג שלך. אנו נספק לך עיצוב מלא של המוצר שלך, כולל בניית שפה אחידה, איקונוגרפיה אישית וסגנון כפתורי ניווט.

פיתוח

הפיתוח שלנו מתבצע הן לצד השרת והן לצד הלקוח ומבטיח תאימות מלאה למנועי החיפוש ותקני איגוד האינטרנט העולמי, שימוש בטכנולוגיות עדכניות ורספונסיביות מלאה.

בקרת איכות

בזמן ובסיום הפיתוח אנו נבחן את הפרויקט שלך בכל הנוגע לעומסים ותעבורה, תאימות תצוגה ופונקציונאליות עם הדפדפנים השונים, בדיקת תאימות למכשירי מובייל והקידוד.

שיווק ואופטימיזציה

לאחר השקת המוצר, אנו נבנה אסטרטגיה ארוכת טווח שתביא לך את הלקוחות המתאימים, נגדיל את הנאמנות שלהם כלפי המוצר ונהבטיח תשואה גבוהה על השקעה על ידי ניטור של מדדים זמינים.

סביבת פיתוח אמינה, מאובטחת ויציבה

פתרונות ענן

Amazon AWS
Google Cloud Platform
Microsoft Azure
MBaaS platforms

טכנולוגית צד שרת

Microsoft.NET
JAVA
Node.JS

ארכיטקטורה

Microservices architecture
SOAP
REST API/JSON
WebApi2

חוויית משתמש מרובת מסכים

אפיון, עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט מרובי מסכים (רספונסיביים) הנם ברירת מחדל באדוורנייס. כל האתרים אותם אנו מפתחים עומדים בתקנון איגוד האינטרנט העולמי ומותאמים לכל סוגי המסכים - מחשבים שולחניים, ניידים, טאבלטים וסמארטפונים.

אנו מעצבים פשטות נפלאה, מעניינת, עם חוויות מסך מלאות ותמיד מנקודת מבט של "מובייל תחילה" - קודם כל מובייל ולאחר מכן כל השאר. העיצוב שלנו מתוכנן על פי רשתות רספונסיביות המאפשרות לתוכן של האתר שלכם להראות מצויין בכל הדפדפנים והמכשירים.

מערכת ניהול תוכן

כחלק אינטגרלי מפיתוח האתר, אנו מספקים לכל לקוח מערכת ניהול תוכן Content Management System בהתאמה אישית התואמת לצרכים של הלקוח ולתכונות האתר. הפיתוח הייעודי לכל לקוח מאפשר לנו לספק מוצר טכנולוגי רלבנטי לצרכי הלקוח מצד אחד ולהעניק ללקוח כלי איכותי, ידידותי ואינטואטיבי לתפעול יומיומי אשר מכיל רק את מה שהוא צריך.
מערכת ניהול התוכן מאפשרת ללקוח שליטה מלאה על כל תכני האתר לרבות: ניהול עמודי תוכן, ניהול מדיה (סרטונים, תמונות), ניהול מוצרים וקטגוריות, ניהול פניות מגולשי האתר, ניהול קבצים ועוד.

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.