פתרונות תוכנה לעסקים

דמיינו לכם עולם בו אתם, בעלי חברות ומנהלי מחלקות, מנהלים את הפעילות היומיומית של החברה מכל מכשיר ומכל מקום בעולם ובעלויות סבירות ושונות מבעבר. אדוורנייס תסייע לכם לעבור לעולם טכנולוגי, מתקדם, מאובטח ואינטואטיבי בקלות ובעלויות שוות לכל כיס. באמצעותנו תוכלו לבנות מערך ניהול, בקרה ושליטה רב מערכתי - מרובה מסכים אשר יהיה זמין עבורכם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה מכל מקום בעולם. החל מפיתוח תוכנת ניהול למערכות הפעלה Windows או Apple IOS אשר פועלות באינטגרציה מלאה עם שרתי אינטרנט, מסדי נתונים, ממשק אינטרנטי לעובדים וללקוחות ועד לאפליקציות מובייל לטאבלטים ולסמארטפונים ושרותי ענן מתקדמים. מחפשים פתרונות ניהול טכנולוגיים לעסק? שאל אותנו כיצד ונשמח לאפיין בעבורך את הפלטפורמה המתאימה. ללא כל התחייבות.

פיתוח בסביבת ענן

אנו מפתחים יישומים מרובי שכבות הנפרסים בקלות מדורגת לענן. בין אם הפרויקט שלכם הוא פורטל אינטרנט או יישום אינטרנט הדורשים נפחי תעבורה גבוהים, אנו מציעים אפשרויות רבות של הפעלת הפתרון שלך כמעט על כל .NET PaaS בחוץ או יכולים לאפשר סביבת ענן היברידית בדרישת תרחישים כדי לתת לעסק שלך גמישות רבה יותר ואפשרויות פריסת נתונים נוספות.

Microsoft Azure

Amazon EC2

IBM Bluemix

טכנולוגיות פיתוח

מוצרים

Office 365
BizTalk
Azure
Exchange Server
MS Dynamics
SharePoint

ממשק משתמש

ASP.NET AJAX CT
DevExpress
Infragistics
Telerik

אבטחה

HTTPS/SSL
NTLM
X.509
SSO
Encryption
Kerberos
Auditing
Logging

שירותי ווב

OData
SOAP
JSON
REST
ASP.NET Web Services
WCF Data Services
WCF Services

אפליקציות ווב

ASP.NET Dynamic Data
ASP.NET AJAX
ASP.NET MVC
ASP.NET

דטה

SQL Server Compact
SQL Server
dotConnect
MongoDB
Oracle
MySQL
OLE DB

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.