התקשרות

אנו מודים לך על התעניינותך בחברת Advernice עיצוב ופיתוח תוכנה. נשמח לשמוע ממך ולענות על כל שאלה, לספק פתרונות 360 למיזם או לפרויקט שלך וכמובן להגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס ההתקשרות, כתובות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון (בשעות הפעילות של החברה) ואנו נשמח לחזור אליך בהקדם האפשרי ללא כל התחייבות מצידך.

משרד ראשי

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
מחלקת פיתוח (אלי) : eli@advernice.com
מחלקת UI/UX (רומי) : romi@advernice.com
שיווק ומכירות : marketing@advernice.com

שעות פעילות
ימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-18:00יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

יצירת קשר

שלח את בקשת הפרויקט (RFI / RFQ / RFP). אנחנו יכולים לחתום על הסכם אי חשיפה (NDA) לפני שיתוף כל המידע העסקי-רגיש.

מחקר וניתוח

יועץ Advernice ייצור עמך קשר כדי לברר את דרישות הפרויקט. אנו נבחן ונחקור את מאפייני הפרויקט כדי להציע את הפתרון הטכני והעסקי האופטימלי.

קבלת הצעה

לאחר הבהרת הדרישות, נספק לך הצעה בלתי מחייבת ללא תשלום, או הצעה לעיונך. נשמח לספק את כלל ההבהרות הנדרשות ולהתאים את ההצעה באמצעות תהליך משא ומתן.

מדיניות אבטחה ופרטיות

חברת אדוורנייס מכבדת את הפרטיות שלך ונוקטת בצעדים מקיפים כדי להגן על מידע אישי ועסקי. לא נחלוק את הפרטים או הנתונים העסקיים שלך עם צד שלישי ללא רשותך. מדיניות האבטחה והנהלים הארגוניים שלנו מבטיחים מניעה מפני אובדן, שימוש לרעה או הפצה בלתי מורשת של מידע עסקי רגיש אותו אתה משתף איתנו.