יש לנו תשוקה למה שאנו עושים

Advernice עיצוב ופיתוח הנו משרד בוטיק לפתרונות דיגיטליים מתקדמים וחכמים לעסקים. Advernice מלווה עסקים ויזמים שונים המעוניינים לנהל את כל מערך השיווק והניהול הדיגיטלי תחת קורת גג אחת על ידי צוות אשר קם כל בוקר עם תשוקה לחדש, להמציא ולפתח את הפתרון הטוב ביותר עבור הלקוח. ב-Advernice תוכל למצוא מענה לכל רעיון דיגיטלי קטן כגדול החל מניהול קמפיינים דיגיטליים הכוללים עמודי נחיתה, דיוור והפצת מסרונים ועד לאפיון ופיתוח אפליקציות מובייל, מערכות ניהול CRM, CMS ופתרונות Big Data. ב-Advernice אף פרויקט לא קטן או גדול מידי, אנחנו פשוט מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים וכל לקוח שלנו מרגיש זאת כבר בפגישה הראשונה. אנו נלווה ונדריך אותך בכל שלב בתהליך משלב האפיון והתכנון ועד שלב ההדרכה ופרסום המוצר.

אלי שטרית
מנהל פיתוח ומפתח בסביבת Microsoft.NET, פיתוח אפליקציות מובייל ו - Big Data

רומי שטרית
מעצבת חווייה וממשק משתמש לאפליקציות מובייל Android, iOS ו-Windows phone

בין לקוחותינו

יזם בוא לראות כיצד אנו הופכים את הרעיון שלך למוצר ממשי

יש לך רעיון לאפליקציית מובייל מהפכנית או רעיון למערכת שתקל על עסקים בפעילות היומיומית? לא יודע כמה עולה? מהיכן מתחילים? לפתח עבור 100 אלף משתמשים או 100 מיליון משתמשים?

Advernice מציעה לך הערכת פיתוח ללא כל התחיבות! איך מתחילים? שולחים אלינו דואר אלקטרוני לכתובת eli@advernice.com, מצרפים RFI/RFQ/RFP, אנו ננתח ונאפיין את מרכיבי הפיתוח וסביבת הפיתוח כולל זמן פיתוח על פי שלבים ונגיש לך את ההצעה האטרקטיבית ביותר. באפשרותך לבקש חתימה מוקדמת על NDA לפני שיתוף מידע מוגן או רגיש.

החוזקות שלנו הן ההבטחה למצויינות

פתרונות 360

דרישות הגדרה מפורטות, עיצוב וארכיטקטורה, UXD, קידוד, בדיקות ואימות על מנת לתחזק את המוצר ולספק תמיכה.

גישה אישית

אנו בוחנים כל בקשה של הלקוח שלנו ביסודיות, בהתאם לדרישות הפרויקט, על מנת לנתח ולהבין את היעדים הספציפיים והמטרות שלו.

איכות יוצאת דופן

כל פרויקט, קטן כגדול, נמצא תחת פיקוח של צוות אבטחת איכות ייעודי המנטר את כל פעילויות הפרויקט ואת התוצאות בכל שלב הפיתוח.

שקיפות מלאה

אנו נלווה אותך בכל שלב החל משלב האיפיון ועד לשלב הסיום וכל זאת בשקיפות מלאה, הכוונה וייעוץ.

הפילוסופיה העסקית שלנו

להבין את צרכי הלקוח

אנו לומדים כל פרויקט בקפדנות. אנו נבין את הצרכים והמטרות שלך, ונספק לך פתרון אמין ויעיל. אנו מנתחים את כל האפשרויות הזמינות ומספקים ייעוץ להחלטות עסקיות מושכלות.

לספק ערך מירבי

באדוורנייס אנו מחויבים לספק ערך מקסימאלי ללקוחות שלנו כדי לסייע להם להצליח בעולם עסקי משתנה ומאתגר כל הזמן. ערכי היסוד שלנו נובעים מתוך הבנה כי ההצלחה שלנו תלויה בהצלחה של לקוחותינו.

שותפות מלאה

אנחנו הולכים צעד נוסף כדי להפוך ל-"שותפים לטווח הארוך" עם לקוחותינו. העדיפות שלנו היא לא רק מתן שירותים ופתרונות מקצועיים, אלא להוות שותפים טכנולוגיים אמיתיים, המחוייבים לצרכים המתקדמים גם בעתיד.

התקשרות

משרד ראשי
רחוב יהושע יבין 11
באר שבע
מיקוד 8463209
טלפון: 08-6413109

דואר אלקטרוני
אלי eli@advernice.com
רומי romi@advernice.com

רוצה להתחיל פרויקט חדש?

נשמח לשמוע על הרעיון שלך ולהגיש לך את ההצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר המשלבת אפיון, עיצוב ופיתוח בסטנדרטים המתקדמים ביותר.